football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Клен пальмолистий (Acer palmatum)

Клен пальмолистий – невелике дерево або кущ з зонтикоподібною кроною. Ареал походження: Японія, Корея, Східний Китай, Східна Монголія.

Це повільно ростуче невелике дерево, часто з декількома стовбурами, які з’єднуються над землею. Клен в десятирічному віці досягає висоти 2,0-4,0 метра, ширина залежить від кількості утворених стовбурів, а в дорослому віці висотою до 10,0 метрів при діаметрі крони 7,0-8,0 метрів.

Листя в клена пальмолистого дуже декоративні, саме завдяки крихким віялоподібним листкам, цей вид клена отримав таку велику популярність серед садівників у всьому світі. Сьогодні відомо більше 1000 культиварів, велика частина яких, виведена японськими садівниками ще до вивезення цього виду клена в Європу в 1820 році. Багато культварів використовується тільки в Японії, деяка частина втрачена. Листок клена пальмолистого довжиною і шириною 4-12 сантиметрів, пальцевидної форми з 5-ти, 7-ми, 9-ти загостреними лопатями, зеленого-червоного кольору. Восени листя стає яскраво-червоними. При насіннєвому розмноженні клен пальмолистий має властивість демонструвати значну біологічну мінливість, тобто сіянці можуть мати значні генетичні відмінності в порівнянні з батьківським деревом, які найчастіше виявляються у відмінностях в розмірі, формі, забарвленні листя.

Клен пальмолистий досить широко використовується в дизайні садів, ідеально підходить для озеленення навіть маленьких площ завдяки своєму компактному розміру. Особливо добре виглядає при посадці на берегах природних і штучних водойм. Коренева система клена пальмолистого досить компактна, він підходить для посадки на газонах, квітниках, розташованих поруч з будинком. З клена пальмолистого можна сформувати дуже красиві алеї, які просто фантастично будуть виглядати восени. Також даний вид клена часто використовується в мистецтві бонсай.

Саджанці клена пальмолистого акліматизовані до клімату Західної України. В укритті на зиму потребують тільки молоді рослини. Любить багаті, добре зволожені ґрунти. У посушливі періоди вимагає поливу і дощування крони. Це солнцелюбний вид, який з легкістю переносить півтінь. Для посадки краще вибирати затишні, захищені від вітру ділянки саду.

Замовити саджанці можна за посиланням https://dendro.kyiv.ua/product/acer-palmatum-c10