football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Листопадне дерево 30-40 м. Стрункий конусоподібний стовбур вкритий коричнево-сірою корою. Крона у молодих екземплярів широко-пірамідальна, основні гілки відходять від стовбура під гострим або майже прямим кутом; з віком крона притуплюється і розширюється. Рослина дводомна, чоловічі екземпляри стрункіші, мають пірамідальну крону; жіночі – більш приземисті з ширшою і округлішою кроною. Рослина досягає зрілості й починає плодоносити у 25–30 років, до того часу важко визначити її стать.

Чоловічі квітки зібрані у невеликі зеленувато-жовті сережчаті суцвіття. Жіночі плодолистики несуть по дві відкриті сім’ябруньки на довгій ніжці, з яких лише одна утворює насіння.

Зрілі мегастробіли розміром 2-3 см, складаються з довгої ніжки, трьох шарів покриву та мають неприємний запах. Насіння крупне (довжиною близько 2,5 см), за формою схоже до сливи.

Листки сизувато-світло-зелені, восени перед опаданням забарвлюються в золотисто-жовтий колір; на довгих черешках, досить крупні (довжина до 10 см, ширина – 12 см), на вкорочених пагонах вони зібрані пучками по 3–5 шт., на подовжених – одиночні. Листкові пластинки у молодому віці восьмилопатеві, потім лопаті зростаються і їх залишається всього дві; з оригінальним жилкуванням – жилки віялом розходяться від черешка, шкірясті, голі, злегка гофровані.

Розмножується насінням та живцями. Морозостійкий вид, вітростійкий, світлолюбний, димо- та пилостійкий, чудово витримує умови промислової загазованості, невибагливий до ґрунтів, стійкий проти грибкових та вірусних захворювань, майже не пошкоджується комахами. Дуже перспективний для озеленення при створенні декоративних груп з участю вічнозелених хвойних рослин, для алейних посадок, а також окремими групами.

One Response to Гінкго дволопатеве (Ginkgo biloba L.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *