football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Шановні мешканці Києва та його околиць!

Центр альтернативного озеленення “ДендроКиїв” вітає з настанням осені і запрошує безкоштовно отримати садивний матеріал для озеленення подвір’їв біля Ваших будинків та інших територій обмеженого користування.

Маючи вже трирічний досвід співпраці цього разу поширення садивного матеріалу організуємо наступним чином:

 1. Сіянці та саджанці можна буде отримати починаючи з 19 жовтня і до кінця місяця. Але, якщо дозволять (або змусять) погодні умови, продовжимо терміни роздачі ще на декілька днів.
 2. Ми не розсилатимемо запрошення на отримання садивного матеріалу. Списки людей, котрі можуть прийти та отримати сіянці і саджанці, публікуватимуться ось на цій сторінці https://dendro.kyiv.ua/invitation-oct-20.html
 3. Місце, дату та час вкажемо на цій же сторінці 17-18 жовтня навпроти Вашого імені. Для зручності можете спробувати запам’ятати номер своєї реєстрації, Ваш порядок у списку не змінюватиметься.
 4. Щоб не видавати своїх партнерів, як і раніше, ми публікуватимемо лише ім’я та останні 4 цифри номеру телефону вказаного при реєстрації. Але це не заважатиме Вам знайти себе та ідентифікувати.
 5. Реєстрація замовлень одночасно з перевіркою елементарних знань необхідних при створенні зелених насаджень здійснюється через Google-форму https://forms.gle/XJ8PL2cuZCQKHJUY9
 6. Відповіді на питання перевірятимуться автоматично. Зараз там близько тридцяти запитань, але припускаємо, що їх кількість збільшиться. Допускається не більше п’яти помилок.
 7. Якщо Ви сумніваєтесь у виборі правильної відповіді, за цим посиланням можна знайти підказки https://dendro.kyiv.ua/vidpovidi.html – деякі варіанти для покращення настрою і взаєморозуміння.
 8. Відповідати кожному у FB-месенджері, Вайбері та в коментарях на сайті, на жаль, ми також не маємо змоги. Зазвичай реєструються тисячі людей. Тому телефонувати також не варто.
 9. Отримати садивний матеріал зможуть не лише мешканці десяти адміністративних районів Києва, але й сусіди для озеленення Києво-Святошинського, Вишгородського, Броварського та Бориспільського районів.
 10. Просимо не дошкуляти підприємствам КО «Київзеленбуд» з проханнями надати садивний матеріал для озеленення прибудинкових територій, вони поки що не в змозі це робити. У колег клопотів і так вистачає.
 11. Всі новини та оголошення публікуватимуться на інтернет-ресурсах. Тому єдиний спосіб бути в курсі новини – підписатися на нашу сторінку і приєднатися до спільноти. Та час від часу переглядати нові публікації.
 12. Посилання на нашу сторінку у FaceBook https://www.facebook.com/DendroKyiv/ та на FB-спільноту https://www.facebook.com/groups/DendroKyiv/
 13. Цієї осені ми роздаватимемо садивний матеріал не три дні, як було раніше, а дещо довше. Оскільки плановане навантаження вдовольнити півсотні відвідувачів на годину виявилось нереалістичним.
 14. Головна наша проблема, як завжди, пошук локації, де ми будемо роздавати садивний матеріал. Але вимушений карантином досвід доставки по локаціях, як зробили весною, також не відкидаємо. Парковки ТРЦ виявились дуже зручними для передачі саджанців.

До зустрічі!

Буде добре, якщо ще більше киян дізнаються про можливість безкоштовно отримати садивний матеріал. Принаймні сіянців сосни звичайної вистачить для всіх. Залишається лише організувати логістику. Поширюйте посилання на цю сторінку.


Для організації масових заходів із озеленення ми також пропонуємо стандартний садивний матеріал – саджанці горобини звичайної, клена гостролистого та липи широколистої висотою півтора-два метри. Також в наявності є саджанці наступних видів: береза повисла, горіх чорний, горіх волоський, сосна звичайна. З приводу придбання звертайтеся за телефоном 067-230-70-40. Всі дерева дорощені із закритою кореневою системою – можна висаджувати в будь-яку пору року, коли не промерзла земля.

🌲🌳🌲🌳🌲🌳🌲