football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Замовлення на безоплатне отримання садивного матеріалу у березні 2020 року більше не приймаються. Відкрита реєстрація на жовтень https://forms.gle/jL4VXvWwGZ8SXfUdAШановні мешканці Києва та його околиць!

Центр альтернативного озеленення “ДендроКиїв” вітає з настанням весни і запрошує безкоштовно отримати садивний матеріал для озеленення подвір’їв біля Ваших будинків та інших територій обмеженого користування.

Маючи вже дворічний досвід співпраці цього разу поширення садивного матеріалу організуємо наступним чином:

 1. Сіянці та саджанці можна буде отримати починаючи з 25 березня і до кінця місяця. Але, якщо дозволять (або змусять) погодні умови, продовжимо терміни роздачі ще на декілька днів.
 2. Ми не розсилатимемо запрошення на отримання садивного матеріалу. Списки людей, котрі можуть прийти та отримати сіянці і саджанці, публікуватимуться ось на цій сторінці https://dendro.kyiv.ua/list-03-2020.html
 3. Місце, дату та час вкажемо на цій же сторінці 23-24 березня навпроти Вашого імені. Для зручності можете спробувати запам’ятати номер своєї реєстрації, Ваш порядок у списку не змінюватиметься.
 4. Щоб не видавати своїх партнерів, як і раніше, ми публікуватимемо лише ім’я та останні 4 цифри номеру телефону вказаного при реєстрації. Але це не заважатиме Вам знайти себе та ідентифікувати.
 5. Реєстрація замовлень одночасно з перевіркою елементарних знань необхідних при створенні зелених насаджень здійснюється через Google-форму https://forms.gle/KuMugfLzvj1B2bEZ9
 6. Відповіді на питання перевірятимуться автоматично. Зараз там близько тридцяти запитань, але припускаємо, що їх кількість збільшиться. Допускається не більше п’яти помилок.
 7. Якщо Ви сумніваєтесь у виборі правильної відповіді, за цим посиланням можна знайти підказки https://dendro.kyiv.ua/vidpovidi.html – деякі варіанти для покращення настрою і взаєморозуміння.
 8. Відповідати кожному у FB-месенджері, Вайбері та в коментарях на сайті, на жаль, ми також не маємо змоги. З жовтня по лютий зареєструвалося чотири з половиною тисячі людей. Також просимо не телефонувати.
 9. Отримати садивний матеріал зможуть не лише мешканці десяти адміністративних районів Києва, але й сусіди для озеленення Києво-Святошинського, Вишгородського, Броварського та Бориспільського районів.
 10. Просимо не дошкуляти підприємствам КО «Київзеленбуд» з проханнями надати садивний матеріал для озеленення прибудинкових територій, вони поки що не в змозі це робити. У колег клопотів і так вистачає.
 11. Всі новини та оголошення публікуватимуться на ресурсах Тому єдиний спосіб бути в курсі новини – підписатися на нашу сторінку і приєднатися до спільноти. Та час від часу переглядати нові публікації.
 12. Посилання на нашу сторінку у FaceBook https://www.facebook.com/DendroKyiv/ та на FB-спільноту https://www.facebook.com/groups/DendroKyiv/
 13. Цієї весни ми роздаватимемо садивний матеріал не три дні, як було раніше, а дещо довше. Оскільки плановане навантаження вдовольнити півсотні відвідувачів на годину виявилось нереалістичним.
 14. Головна наша проблема, як завжди, пошук локації, де ми будемо роздавати садивний матеріал. Як ми повідомляли раніше, ще з грудня минулого року було узгоджено оренду майданчика на території металобази за 10 хвилин від ст.м. «Дарниця». Вже вирішили питання електрофікації і водопостачання. Але в останній момент керівник підприємства передумав через велику кількість відвідувачів. Зараз ми в активному пошуку нового зручного для всіх місця. І лише через його відсутність не змогли розпочати поширення СМ з перших чисел березня. Хоча погода сприяла.
 15. Зараз ми організовуємо закупівлю сіянців та саджанців наступних деревних видів: клена гостролистого, клена цукристого, липи дрібнолистої, дуба червоного, горіха чорного, робінії псевдоакації, гледичії триколючкової, берези повислої, модрини європейської. Про шкоду інвазійних видів можете навіть не починати. Ми в курсі. А про сіянці сосни звичайної навіть мова не йде – вони будуть гарантовано.
 16. Маємо потребу у додатковому фінансуванні. Минулого року нам дуже допомогли українські представництва відомих брендів: ASUS (електроніка), DHL (логістика), Cooper&Hunter (кліматичні установки), TurboRocketGames (компьютерні ігри), ING-bank (фінансові установи), KPMG (консалтинг). Спонсорська допомога дала нам змогу придбати садивний матеріал із закритою кореневою системою. Цього року також сподіваємось на фінансову підтримку в обмін на організацію озеленювальних івентів. Хотілося б бачити нові назви компаній.

До зустрічі!

Буде добре, якщо ще більше киян дізнаються про можливість безкоштовно отримати садивний матеріал. Принаймні сіянців сосни звичайної вистачить для всіх. Залишається лише організувати логістику. Поширюйте посилання на цю сторінку.


Для організації масових заходів із озеленення ми також пропонуємо стандартний садивний матеріал – саджанці дуба червоного, клена звичайного (гостролистого) та липи широколистої висотою півтора-два метри. Найближча поставка запланована на середу, 18 березня. Видавати замовлення будемо поблизу станції метро на лівому березі. Саджанців привозимо більше замовленої кількості – буде з чого вибрати. Вартість однієї рослини – 50 грн. При замовленні більше 100 штук – знижка 20%. Посилання на реєстраційну форму https://forms.gle/zTSsfod5swb5iwz46

 


Для своєчасного підживлення зелених насаджень рекомендуємо застосовувати професійні водорозчинні добрива Master (Valagro, Італія). В наявності є препарати з різною формулою NPK: 1) весняні 13:40:13; 2) весняно-літні 15:5:30; 3) літні 20:20:20; 4) осінні 3:11:38. Доступна фасовка 1 кг. Замовити можна на цьому сайті у розділі https://dendro.kyiv.ua/product-category/dobryva-ta-stymuliatory

🌲🌳🌲🌳🌲🌳🌲