football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Центр альтернативного озеленення Києва пропонує батькам, родичам або знайомим відзначити знаменну подію – посадити дерево-одноліток Вашого малесенького друга. Даруємо саджанець Juglans nigra L., посіяний і пророщений у 2020-му році. Рослина із закритою кореневою системою, у дволітровому контейнері. За умови забезпечення оптимального поливу можна висаджувати в будь який час. Щоб захистити деревце від пошкоджень ми надаємо рослинячим опікунам три півметрові кілочки. Для Вашої зручності вже навіть загострені.

🌳🌳🌳

Протягом минулого року у Столиці народилося понад 33 тисячі немовлят – 17455 хлопчиків та 15957 дівчаток. Цьогоріч також щомісяця з’являється на світ до трьох тисяч маленьких киян.

🌳🌳🌳

Бажаємо щастя малечі, рости дужими та сильними, а батькам терпіння та розуму. Не занапастити майбутнє нашого міста, країни та своїх дітей. І вже через якихось 30 років до висадженого зараз дерева Ви зможете приладнати гойдалку, щоб тішити своїх онуків.

🌳🌳🌳

Якщо Ви зацікавились нашою пропозицією, залиште свої контактні дані, ми з Вами зв’яжемось і повідомимо де і коли можна забрати саджанець і кілочки
https://forms.gle/BucZ9TcxZxKGZybS8

🌳🌳🌳

Маленька вікі-довідочка стосовно деревного виду

Горіх чорний (Juglans nigra L.) — дерево родини горіхових з майже чорною корою, чорнуватим плодом, кісточкою з гостроборознистою поверхнею.
Листяне дерево сягає до 40 метрів у висоту. Квітне у травні, плоди достигають у вересні—жовтні. Восени його перисте листя набуває золотисто-жовтого забарвлення і розлога крона починає рідшати. Вид — швидкорослий і морозостійкий, оскільки навесні пробуджується пізніше інших видів горіхів. Вирізняється серед інших видів горіхів повнодеревним струнким стовбуром. На батьківщині, у Північній Америці, горіх чорний охоплює дуже широкий ареал і трапляється в різних ґрунтово-кліматичних умовах. Дає цінну деревину. З темної, тонковолокнистої деревини виготовляють меблі та дерев’яні частини рушниць.
Горіх чорний культивують у Правобережному Лісостепу України, в різних ґрунтово-кліматичних умовах. Проте, найпоширеніший він у лісових культурах Вінниччини. Зокрема, за період 2012-2016 рр. держлісгоспами Вінницької області на землях держлісфонду було створено 216 га чистих культур горіха чорного.
Ядро горіха їстівне, містить 55-66 % жиру (олія швидко гіркне), але рідко вживається в їжу через тверду грубу шкаралупу. Плоди також можуть використовуватися для захисту від молі. Подрібнена шкарлупа використовується як абразивний матеріал для обробки металевих поверхонь і як один з компонентів динаміту.