football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Листопадна дерев’яниста ліана завдовжки 15-30 м. Виткі пагони цього виду чіпляються до вертикальних поверхонь й опор за допомогою численних невеликих вусиків із липкими дисками. Листки прості, великозубчасті, трилопатеві. Довжина листків сягає 5-22 см.

Рослина добре росте як в тіні, так і на сонці і не вимогливо до ґрунту. Тому висаджувати саджанці можна на будь-яку ділянку. Однак зростання дикого винограду тригострокінцевого ‘Veitchii’ (Parthenocissus tricuspidata ‘Veitchii’) і забарвлення його листя безпосередньо залежать від освітленості. На сонці їх забарвлення буде набагато яскравіше, ніж в тіні. Не рекомендується садити рослина і на ділянці, де дме холодний вітер.

Дорослу рослину поливати слід за сезон всього три-чотири рази, але якщо літо спекотне і посушливе, то знадобляться більш часті поливи. На кожен кущ знадобиться не менше одного відра води. Молодим саджанців потрібен регулярний полив. Між поливаннями ґрунт у пристовбурних колах має висихати.

До ґрунтів не вимогливий, але добре розвивається на родючих ґрунтах. У сухі і кислі саджати не рекомендується. Не страшні винограду пил, газ та інші забруднення. Для підвищення морозостійкості в кінці серпня бажано підгодувати калійним добривом. Бажано влаштовувати додаткове укриття, аби вберегти рослину від вимерзання.

В перший рік після посадки рекомендується підживлення азотними добривами. Добре відчуває себе в контейнерному саду, так як коріння його не надто заглиблюються в ґрунт.

Прекрасна ґрунтопокривна рослина, міцна ліана з гарними листям. Якщо посадити її в контейнер і підвісити , це буде ампельна рослина з густими спадаючими пагонами. Ландшафтні дизайнери та садівники часто застосовують цей декоративний виноград для вертикального озеленення:
– стін будинків і господарських будівель;
– альтанок;
– парканів;
– балконів.

Пов’язане зображення

Листки дуже яскраві і привабливі, опадають з морозами. Але від цього декоративність рослини не  втрачається, а набуває лише нової тональності. Здерев’янілі пагони ліани – витончені,  – прекрасно прикрасять зимовий сад. Цей вид дикого винограду тригострокінцевого ‘Veitchii’ (Parthenocissus tricuspidata ‘Veitchii’) дуже люблять ландшафтні архітектори, тому що листки розташовуються почергово, утворюючи красиву орнаментальну картину, ніби покриту лаком.

Існує думка, що дикий виноград тригострокінцевий‘Veitchii’ (Parthenocissus tricuspidata ‘Veitchii’) захищає дерев’яний матеріал від гнилі, так як краплі дощу стікають по листю, не пропускаючи їх до дерев’яного спорудження.

Результат пошуку зображень за запитом "девичий виноград вичи"

Важливо! При посадці цієї рослини місце щеплення необхідно розмістити в лунці так, щоб воно було нижче основного рівня ґрунту на 3-5 см. Якщо посадка проводилася навесні, то вже восени, на той час як рослина добре вкорениться, лунку потрібно засипати ґрунтом, щоб місце щеплення опинилося під землею. Якщо ж посадка проводилася влітку або восени, то на зиму місце щеплення потрібно утеплити тирсою або опалим листям, а вже влітку наступного року засипати лунку ґрунтом.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *