football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Протягом останніх двох тижнів до Центру альтернативного озеленення Києва дуже часто надходили запитання чи можна отримати інші види рослин. Нехай навіть за гроші. Найбільша зацікавленість декоративними, звісно, була у різних форм туї західної, а із лісоутворюючих видів фаворитом стала липа дрібнолиста (Tilia cordata Mill.).

Паралельно з роздачою «спонсорських» сіянців сосни, липи, робінії, гледичії, дуба, ми шукали де можна придбати саджанці липи. І щоб за адекватною ціною. На даний момент найкраща цінова пропозиція у Державного підприємства «Ананьївське лісове господарство» (Одеська область).

Вчора прислали по вайберу ось цей прайс.

В чому тут секрет? Чому така приваблива ціна? Зверніть увагу на дату – це ті ж самі рослини. Зрозуміло, що за 2 роки (2017-2018) деревця трохи підросли і зараз сягають 2-х метрів. А ціни не змінилися. Тобто маємо можливість отримати 2-метрові саджанці по ціні півметрових. Але ми не радили б гнатися за розмірами, вірніше – можете спробувати, але лише на свій страх і ризик. Наша порада – саджати деревця висотою 120-150 см., не вище.

Що ми пропонуємо.

  1. Створити реєстр бажаючих придбати сіянці липи.
  2. Консолідувати всі замовлення в одне.
  3. Оплатити, перерахувати кошти лісгоспу.
  4. Привезти саджанці в Київ і роздати тим, хто замовив.

Якщо більш конкретно.

Замовлення прийматимемо до кінця вівторка (2 квітня), потім консолідуємо в одне, бо мінімальна кількість – тисяча штук. В середу протягом дня збираємо аванси на картковий рахунок. В четвер вранці перераховуємо кошти лісгоспу, вони заготовляють та пакують саджанці. В п’ятницю привозимо липи в Київ, в суботу вранці роздаємо.

В Києві деревця коштуватимуть ~ 40 грн. Мінімальне замовлення – 10 штук. Для бажаючих зможемо організувати доставку по Києву вантажним таксі.

Тож якщо Ви зацікавлені даною пропозицією, перейдіть за посиланням і зареєструйте свою заявку. Просимо вказати ім’я та прізвище, номер телефону, кількість лип (бажано кратно 10).

Сподіваємось, що ця пропозиція буде корисною.

З повагою, Центр альтернативного озеленення Києва

9 Responses to Замовлення саджанців липи дрібнолистої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *