football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Є багато місць, щоб провести сонячний день в Лондоні. І в першу чергу це відомі великі парки. Великі зелені простори розкидані по всьому місту.

1. Хемпстед-Хіт

Дикий і хвилястий, трав’янистий парк Хемпстед-Хіт як контраст з доглянутими газонами та клумбами в інших місцях столиці. Парк розкинувся на 791 десятках лісу, ігрових полів, плавальних ставків та лугів на півночі Лондона від Хемпстеда до Хайгейту, і надихнув на безліч фільмів, книг та віршів. У спекотні літні дні ставки Хемпстед ідеально підходять для освіжаючого занурення.

 

2. Ріджентс-парк

Ріджентс-парк – один з найпопулярніших відкритих просторів Лондона, що займає 410 акрів на північному заході Лондона. Спочатку як мисливське угіддя для Генріха VIII, воно залишалося місцем відпочинку тільки для членів королівської сім’ї довгий час після того, як було офіційно розроблено Джоном Нешем в 1811 році; тільки в 1845 році він був відкритий для публіки як захоплюючий спільний простір. Протягом літа тут влаштовуються різні кулінарні та музичні фестивалі, а прокат човнів, естради для оркестру, прекрасні розарії (близько 30 000 троянд і 400 сортів), тенісні корти, кіоски з морозивом і закусочні (включаючи чудове Garden Café) доповнюють картину.

 

3. Парк Баттерсі

Баттерсі був відкритий королевою Вікторією в 1858 році. Які ще зелені насадження в столиці можуть похвалитися видом на Темзу, художню галерею (The Pump House) та зоопарк. Так багато різноманітності, що неможливо не натрапити на щось нове кожного разу, при відвідуванні парку.

 

4. Броквелл-парк

Місцеві жителі з навколишніх районів збираються тут влітку, щоб запустити повітряних зміїв, плавати у басейні, грати у футбол. Парк Броквелл був відкритий для публіки в 1891 р. Радою графств Лондона. Регулярні заходи включають цирки, літні концерти та фестивалі, а також щорічне виставкове шоу «Lambeth Country Show»: сенсаційне поєднання сільського фесту, міського господарства, концерту реггі та галереї скульптур овочів, що притягує натовпи з усього міста.

5. Клафам парк

Клафам як оазис миру серед напруженого руху південно-західного Лондона, на периметрі знаходиться церква Святої Трійці, яка побудована в 1776 році. Ряд кафе, спортивних споруд, два дитячих майданчики та скейт-парк роблять парк ще цікавішим для місцевих жителів.

 

6. Парк Кришталевого палацу

Діти, що проходять фазу “динозавра”, завжди насолоджуються відвідуванням «монстрів» – п’яти скульптур динозавра, що ховаються серед дерев навколо озера. Рештки вікторіанського доісторичного тематичного парку, створеного на місці Бенджаміна Вотерхаус-Хокінса, динозаври були відновлені в 2003 році.

7. Парк Дульвіч

Прекрасний зелений простір у Дульвічі, де є спортивні споруди, прокат велосипедів, дитячий майданчик та широка різноманітність флори.

8. Парк Грінвіч

Парк Грінвіч може похвалитися тим, що є найстарішим закритим Королівським парком. Раніше мисливським угіддям для Генріха VIII, парк все ще підтримує величезний вольєр , який забезпечує міський притулок для оленів, лисиць та понад 70 видів птахів. Як одне з найбільших зелених насаджень на південному сході Лондона, парк Грінвіч пропонує широкий спектр зручностей та визначних місць, серед яких є озеро для відпочинку на човні для дітей, шість тенісних кортів, будинок королеви та Національний морський музей. У парку Грінвіч також знаходиться вражаюча Королівська обсерваторія з меридіанною лінією Грінвіч – що представляє собою головний меридіан, відносно якого обчислюється світовий час (і вимірюється відстань до кожного місця на Землі).

 

9. Лондонські поля

Ця яскрава хіпстерська тусовка, мабуть, найкрутіша із зелених зон Лондона. Тут розташований постійний стіл для пінг-понгу, поле з дикими квітками навесні та влітку та лондонське Поле Лідо, в той час як Бродвейський ринок зручно розташований поруч для шикарної їжі для пікніка.

 

10. Вікторія парк

Відомий як “Парк людей”, Вікторія парк – одне з улюблених місць Лондона. Влітку його часто займають такі фестивалі, як Field Day та Lovebox.  Є два експансивні озера (одне з островом китайської пагоди), ставок для катання на човнах. Це також місце для занять на свіжому повітрі з тенісними кортами, боулінгом та біговою доріжкою, плюс футбольні та крикетні майданчики.

11. Парк Буші (кущів)

Розташований на північ від Палацу Хемптон-Корт, Буші-Парк – це один із кількох величезних відкритих просторів, що простягаються по всьому району Річмонд-апон-Темза. Названий через велику кількість кущів глоду, які ростуть на його території, місцевість, відома зараз як парк Буші, була поселенням ще з епохи бронзи. Пізніше укладений Генріхом VIII як мисливський полігон, Парк Буші все ще є домом для стада ланей. Парк також славиться своїм дизайном Крістофера Врена Chestnut Avenue, де місцеві жителі щорічно збираються в неділю на фестиваль, щоб відсвяткувати квітування дерев.

12. Голландський парк

Парк оточує особняк Якобей, Холланд Хаус, названий на честь його другого власника графа Голландії, дружина якого була першою людиною в Англії, яка успішно вирощувала жоржини. У ХІХ столітті Олланд Хаус став центром політичної та літературної діяльності, яку відвідували Дізраелі та лорд Байрон, але був значною мірою знищений бомбами під час Другої світової війни.

 

13. Парк Річмонда

Парк Річмонда – найбільший з Королівських парків, який займає близько 2500 гектарів. Через нього вільно бродять сотні ланей. В межах парку – палладійська пишність Білої ложі та Пембрук-Лодж, будинок дитинства філософа Бертран Рассела, а зараз кафе. З найвищої точки парку відкриваються безперешкодні краєвиди на собор святого Павла, відстань понад 12 миль.

14. Зелений парк

Цей зелений трикутний простір Карл II обгородив як мисливський майданчик у 1668 році. На щастя, він був відкритий для населення в 1826 році.

 

15. Гайд-Парк

Гайд-парк – один з найбільших у Лондоні королівських парків. Заїжджаючи всередину, можна знайти найстаріше лондонське озеро-катер, змієподібне, на якому живуть качки, лебеді.

16. Кенсінгтонські сади

В кінці XVII століття Вільгельм III  переїхав до Кенсінгтонського палацу. Сьогодні Кенсінгтонські сади від Гайд-парку відмежовані лише лінією серпентину і водою.

17. Парк Святого Джеймса

Парк Святого Джеймса був заснований як парк оленів для королівських мешканців палацу Святого Джеймса, який перероблений Джоном Нешем за наказом Георга IV. Центральне озеро є домом для численних видів диких птахів, включаючи пеліканів, які тут утримуються з 17 століття, коли російський посол подарував Карлу II декілька птахів. З мосту через озеро відкривається чудовий вид на Букінгемський палац.  На південній стороні парку Святого Джеймса, у казармі Веллінгтона розміщений музей Гвардії; на схід, в Кінської гвардії знаходиться музей побутової кінноти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *