football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Для отримання безкоштовного садивного матеріалу державними та комунальними закладами середньої загальної освіти Києва від Центру альтернативного озеленення Києва (школи, ліцеї, гімназії, інтернати, НВК тощо) потрібно попередньо оформити замовлення.  Для цього доведеться перейти на гуглівський продукт і зареєструватися. Форма замовлення садивного матеріалу розміщена за посиланням. Реєстрація припиняється завтра о 15:00.

Якщо маєте знайомих працівників закладів освіти, учасників або голів батьківських комітетів, поширте для них, будь ласка, цю публікацію. Бо приїдуть дійсно цікаві види рослин, без перебільшення можна сказати – екзотичні. І ми дуже хочемо, щоб їх посадили саме на територіях шкіл.

Для того, щоб отримати садивний матеріал при собі необхідно буде мати лист з підписом керівника школи та печаткою. В листі має бути вказано номер (назву) освітнього закладу. Лише через зловживання нашою довірою ми були змушені піти на цей бюрократичний крок. Увага! Приймання замовлень припиниться 26 березня о 15:00, щоб ми встигли опрацювати їх, а Ви змогли отримати сіянці та саджанці вже наступного дня, 27 березня. Про конкретний час повідомимо додатково.

Для озеленення територій дошкільних навчальних закладів садивний матеріал безкоштовно зможуть отримати батьки діточок на загальних засадах. В цій формі замовлення для ДНЗ залишати не варто.

Отримати садивний матеріал для озеленення дитячих садочків можуть батьки діточок на загальних засадах. Листів від керівників не потрібно, достатньо заповнити окрему реєстраційну форму:

https://goo.gl/forms/52qj2fLxeBWgQ1u63

Поширювати сіянці та саджанці будемо в середу, четвер та п’ятницю. Про точне місце та час повідомимо в нашій спільноті.

З повагою, Центр альтернативного озеленення Києва

13 Responses to Садивний матеріал для шкіл – безкоштовно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *