football jerseys wholesale | Authentic Jerseys Wholesale | sports jerseys wholesale | football jerseys wholesale | throwback nba jerseys | Wholesale Soccer jerseys | chinese wholesale jerseys | Cheap Jerseys | Cheap NFL Jerseys

Центр альтернативного озеленення Києва “DendroKyiv” оголошує проведення акції безоплатного поширення саджанців Cercis Canadensis (церсиса канадського) висотою близько двох метрів. Хто вперше стикається з цим видом – його фішечкою є квітнення не лише на гілках, але й по стовбуру. В акції може прийняти участь будь-хто і отримати рослини для озеленення території дитячого садочку, школи чи іншого закладу освіти, ділянки, що знаходяться на балансі медичного закладу, або прибудинкової території.

Щоб отримати саджанець абсолютно безкоштовно, потрібно визначитися з місцем висадки дерева і знайти хоча б сотню сусідів котрі Вас підтримають. Для кожного учасника підтримка виглядає наступним чином (всього лише чотири кроки):

1. Уподобати і поширити ось цей допис з нашої сторінки FaceBook https://www.facebook.com/DendroKyiv/posts/2699301113631611

2. Лайкнути нашу сторінку ДендроКиїв – це і буде для нас винагородою за клопіт  https://www.facebook.com/DendroKyiv/

3. Повідомити нам через ФБ-месенджер про те, що Ви виконали перші 2 пункта. Лише після цього Ваш голос буде зарахований.

4. В гугл-формі вказати своє FB-ім’я, номер телефону, локацію (адресу), за яку Ви голосуєте https://forms.gle/D66FyaQzWHrd2AGB7

Якщо Ви колись раніше підписалися на сторінку Центру альтернативного озеленення Києва, пункт «2» пропускаєте.

Увага! Один FB-аккаунт – один голос.

Сто голосів за точку – і ми привозимо Вам дерево безкоштовно. Навіть за доставку не потрібно платити. А щоб зробити цю акцію безпрограшною (ну не витягли на сотню голосів підтримки, буває), кожен голос – це мінус п’ять гривень від вартості саджанця (але забирати рослинку доведеться самостійно). Просто потрібно буде вибрати “чергового по адресі”.

Додатковий профіт від участі в цій авантюрі – НАРЕШТІ познайомитеся з сусідами.

Щодня тут публікуватимемо проміжні результати акції: перелік адрес та списки підтримки. Акція триватиме до 27 травня. Саджанці можна буде отримати 29-30 травня.

Якщо Ви бажаєте придбати саджанці церсиса “без оцього всього” – Вам сюди https://dendro.kyiv.ua/product/tsersys